GTA - Constanta
Pentru a avea acces complet pe forum, va invitam sa va conectati sau sa creati un user. Este foarte usor. Puteti folosi si contul de facebook.

GTA - Constanta

GTA - Constanta Team Forum

AcasaEvenimenteInregistrareConectare

Distribuiți | 

Scuze............

In jos 
AutorMesaj
BNVlad [jUSt US team]
GTA - Constanta Team
GTA - Constanta Team

masculin
Numarul mesajelor : 219
Varsta : 28
Localizare : craiova
Joburi/Distractii : fotbal,gta,muzica hip-hop, dacia
Stare de spirit : ok
Data de inscriere : 10/02/2009

MesajSubiect: Scuze............   Joi 9 Iul 2009 - 23:26

stiu ca nu am mai intrat, dar pana pe 25 sunt plecat la timisoara cu admiterea la facultate....nu am calculator, deci srry Very Happy

Cu privire la note, nu am vrut sa dau note, deoarece eu nu vreau ca nimeni din team sa plece.Unii stiu mai putin, altii mai mult, unii muncesc mai mult, eu cand am fost la inceput nu m-a dat nimeni afara, dimpotriva, mau ajutat si incurajat, din acest motiv nu am dat note. Pot comenta despre o masina da sfaturi sau sugestii, dar nu o nota care ar putea sa conteze in ramanerea sau nu in team.In timp toti evoluam si ne imbunatatim modurile. Sper sa nu va suparati ca nu am dat note , va multumesc mult pt aprecierile voastre, dar repet, nu am considerat justa , necesara si corecta "curatenia" asta la nivelul teamului.

P.S. Loco, esti un moder extraordinar, te apreciez enorm, nu pleca. Nu cred ca te incurca cei care inca nu sunt asa avansati...sper sa te razgandesti!

Sus In jos
http://fcuniversitatea.ro

Scuze............
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GTA - Constanta :: Important :: Bar-
Mergi direct la: